Бронювання:

+38
Номер:

Готелі Вінниці, їх переваги та недоліки

Вінниця багата на готелі, деякі з них далеко за містом, деякі в центрі, а деякі готелі у вінниці недорого надають свої послуги в спальних районах. Яка б не була причина та мета поїздки, всі ми шукаємо комфорту та затишку в першу чергу. Бажаєте відвідати місто Вінницю просто так? Діловий візит чи екскурсійний тур? Чи може романтична поїздка до міста фонтанів? Яка б причина візиту у Вас не була, Ви тут, тому що шукайте  готель у Вінниці Щоб правильно оцінити та підібрати готель м. Вінниця , необхідно визначити для себе переваги.

Давайте розберемося, які ж переваги мають бути у готелів:

1. Зручне розташування
2. Комфортні сучасні номери з хорошим ремонтом
3. Хороший обслуговуючий персонал
4. Демократичні ціни
5. Можливість оформити броню тощо

Насправді, переваги готелів можна перераховувати до нескінченності, але основні ми все ж таки виділили.

А тепер, ми докладніше розповімо про готель «Софія» та його переваги.

Зручне розташування: готелю у Вінниці під назвою «Софія» знаходиться на одній із центральних вулиць міста, де дуже зручна транспортна розв'язка і можна навіть громадським транспортом дістатися будь-якого кінця міста. Крім того, пішки можна дійти до відомого світло-музичного фонтану «Рошен» та на власні очі побачити чудове шоу. Також поруч знаходяться: ресторани, кафе, банки, ТЦ, ринок та багато іншого, що необхідно для мешканця та гостя міста.

Комфортні номери: мало які готелі Вінниці можуть похвалитися вишуканістю номерів, які вони надають. Комфорт та затишок для наших гостей – понад усе. Саме тому ми підтримуємо класичний стиль в інтер'єрі, стильні номери та сучасні технології: підлога з підігрівом, кондиціонер, плазмовий телевізор, холодильник, сучасні меблі та сантехніка.

Хороший обслуговуючий персонал: на цьому ділі ми вже «собаку з'їли» наші працівники – професіонали. І вони зроблять все максимальне для Вашого комфорту та затишку – це найкращий готель у м. Вінниця . 
Демократичні ціни: недорогий та гарний готель у Вінниці це насправді рідкість. Не кожен може похвалитися такими перевагами, але ми і з цим справляємось. Якщо Ви шукайте готель у Вінниці недорого – ласкаво просимо на пр. Коцюбинського 16 у готель «Софія». 

Інші переваги нашого готелю ми не обговорюватимемо. Приїжджайте і переконайтеся у всьому сказаному. Готелі у Вінниці – не рідкість, але гарні готелі м. Вінниця треба добре пошукати.

Міні-готель "Софія" – це ексклюзивний комфорт за доступною ціною!

Спец.пропозиція

  • У зв'язку з військомим станом
  • Знижка 10% на всі номери!

Адреса

м.Вінниця, пр.Коцюбинського, 16
(098) 896-88-66
(063) 896-88-66