Бронювання:

+38
Номер:

Чому наш готель з’явився у місті Вінниця?

Цікаво, чому наш готель  розташувався саме у  Вінниці ? Відповідь проста – хороші готелі у Вінниці  – рідкість. Пропонуємо Вам у цьому переконатись.

Здебільшого усі громадяни нашого міста вважають, що Вінниця – це не просто серце Поділля, а й найпрекрасніше місто в Україні. У нас комфортно, спокійно, красиво та затишно. Ми живемо та ростемо кожен у своєму ритмі. І чесно сказати, місцевих мешканців рідко цікавлять  готелі Вінниці , хіба що у випадках, якщо вони хочуть влаштувати романтичний вечір для своєї другої половинки чи їм необхідно поселити кудато родичів, які приїхали до міста. За інших обставин це рідко буває. Але з появою в нашому місті чудового музичного фонтану РошенКількість гостей різко підвищилася і їм необхідно десь розміщуватися. Ми не хотіли зробити дешевий хостел у Вінниці чи щось таке. Нашою метою було надання послуг європейського рівня за високими стандартами. Ми цінуємо нашого клієнта і хочемо, щоб він відпочивав з комфортом. 

Правду кажучи, хороші готелі у Вінниці – рідкість, як і казали Вище. Хоча і з кожним роком вони стають дедалі кращими. Тож нашою метою було створити європейські умови проживання у нашому місті. Так і з'явився  готель м. Вінниця – «Софія». Принципи нашої роботи – якість послуг, хороше ставлення та доступні ціни. Ми хочемо, щоб наші клієнти до нас поверталися з хорошими відгуками та посмішкою.

Готель у Вінниці – це місце, яке замінює людині будинок на певний час, і воно має бути максимально комфортним та затишним – це наша філософія. 

Сподіваюся, що ми відповіли Вам на запитання «Чому з'явився наш готель у місті Вінниця ?». А якщо все ж таки Вам мало аргументів, то хочеться сказати, що нам подобатися робити для людей хороші та приємні речі, чому б не порадувати приїжджого гостя. Готель недорого у Вінниці , до того ж з гарним обслуговуємо, відмінними номерами класу «люкс» та «напівлюкс», зручним розташуванням. Все це плюси готелю "Софія". 

Ми сподіваємося, що з кожним роком ми набиратимемося досвіду і зростатимемо. І з часом носитимемо титул « найкращий готель Вінниці !»

Спец.пропозиція

  • У зв'язку з військомим станом
  • Знижка 10% на всі номери!

Адреса

м.Вінниця, пр.Коцюбинського, 16
(098) 896-88-66
(063) 896-88-66